http://madcraft.republika.pl

15.04.2010

Witam znowu :) Wcześniej postarałem się o nowe tła, a teraz wgrałem wszystkie moje poradniki, dzieląc je wersjami patchów (RoC = Reign Of Chaos, TFT = The Frozen Throne). Jeśli w RoC brakuje pliku w spisie, to weź taki sam z wcześniejszej wersji, np. nie ma poradnika do terenu w 1,20, bo nie uległ on zmianie w stosunku do wersji 1,14! W dziale download dodałem Ekrany Ładujące także z TFT, a także spis (z obrazkami) filtrów i tekstur krajobrazu.

22.01.2008

Kompletna zmiana układu stronki i szaty graficznej :o Szkołę mam za sobą, więc Warcraft powraca!

23.10.2007

Od paru miesięcy siedzę już na dobre we Frozen Throne. Wspaniały dodatek, do którego robię właśnie następne poradniki. Jak skończe zajmę się mapkami (a niestety mam coraz mniej wolnego czasu (czytaj: jestem leniem), a na razie nowa mapa melee Ruined Temple i uwaga! s-pl rpg Draeneis' Fate. Myślę, że sam tytuł mówi kim w niej gramy :)

05.08.2007

Dzisiaj oficjalnie strona rozpoczyna działalność, ale jest kontynuacją bluepelican.republika.pl. Po pewnych kłopotach udało mi się wgrać Aircrafta (patrz dział Gry). Do ściągnięcia na razie są 24 mapki i poradniki do wersji edytora 1,00

02.06.2007

Gra "Aircraft I" jest już gotowa. Możecie ją ściągnąć z działu Gry. W najbliższym czasie uzupełnienia i powrót mapek Icewind Dale.

19.03.2007

Prace nad Aircraft prawie ruszyły. Tabelki w mapach uzupełnione (ale jeszcze bez zdjęć). Szykuje się aktualizacja poradników. Na stronę powróci bestiariusz, ale nie w formie html tylko pdf. Muszę jeszcze dopisać do niego potwory z The Frozen Throne.

20.02.2007

--Strona W Przebudowie--

Kompletna zmiana całej strony, w tym grafika i pliki html. Są teraz następujące działy:

A teraz to co najlepsze: właśnie dostałem oryginalny angielski Frozen Throne! Już wkrótce następne gry, mapy i porady.http://warcraft-trzy.com